GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrukor 9715150
nr 971 5150
Syltkrukor
6 st, Höganäs, 13-30
Kondition: lagad, slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:49:09
20/7 20:04:50
300 kr
20/7 21:50:50